Mistrzostwa Polski w szpadzie.
Posted onNasz szermierz bliski medalu. 19 maja w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w szpadzie. W wydarzeniu tym udział wzięło dwoje naszych juniorów: Barbara Rożniecka i Wojciech Lubieniecki. Nasz zawodnik zafundował nam dużą dawkę emocji, pokonując czołowych Polskich seniorów, a w walce o medal przegrał zaledwie 13: 15 z zawodnikiem Piasta Gliwice Marcelem Baś. Ostatecznie […]








