Posadziliśmy Dęby Pamięci
Posted on16 czerwca br. w ogródku jordanowskim przy budynku Sokolni (ul. Żwirki i Wigury) miała miejsce podniosła, patriotyczna uroczystość – posadzono dwa dęby Niepodległości upamiętniające legionistów mieleckich Jana Weryńskiego i Augusta Jaderny. Inicjatorem przedsięwzięcia był Obywatelski Komitet Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości, natomiast organizatorami uroczystości było Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół 1893” , Rada i mieszkańcy osiedla […]


