Grupa rekreacyjna
Posted onAmatorzy rozpoczęli treningi. 1 marca rozpoczęły się zajęcia sekcji rekreacyjnej szermierki. Członkami sekcji są osoby dorosłe, które w ten sposób aktywnie spędzają swój wolny czas, chcą poznawać tajniki białej broni i uczyć się fechtunku. Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu przez trenera szermierki mgr Zbigniewa Żolę. Członkowie sekcji radzą sobie doskonale , zakupili już niezbędny […]


