Wicemistrzostwo Polski
Posted onMedale Mieleckich szermierzy w mistrzostwach Polski junorów. Podczas odbywających się 20-21 stycznia w Piekarach Śląskich Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów mieleccy szermierze zdobyli dwa medale. W turnieju indywidualnym miejsca na podium podzielili między siebie członkowie srebrnej drużyny Mistrzostw Świata Juniorów 2017r. Wygrał Damian Michalak z Piasta Gliwice. Wicemistrzem Polski został zawodnik Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego […]

