I Mistrzostwa Polski TG „Sokół” w Nordic Walking
Posted onOstatnim istotnym akcentem sezonu dla mieleckich kijkarzy spod znaku „Sokoła” były 1 Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Nordic Walking, które zorganizowane zostały 20 listopada 2021 roku w lasach pod Mielcem. Rywalizacja odbyła się w ramach imprezy biegowej „LoveLas” zorganizowanej przez stowarzyszenie „Zabiegani” Mielec. Trasa miała 10,5 km długości i poprowadzona była pięknymi ale wymagającymi leśnymi drogami i […]




