Jubileusz 10. lecia grupy „SOKOLIKI”
Posted onGrupa wokalno-instrumentalna „SOKOLIKI” działająca w PTG „Sokół 1893” w Mielcu obchodzi w tym roku 10. rocznicę istnienia! Z tej okazji w piątek 28 maja prezydent miasta Mielca Pan Jacek Wiśniewski i przedstawicielki Gminy Miejskiej Mielec spotkali się z młodzieżą (byłymi i obecnymi członkami grupy) oraz prowadzącą grupę instruktor Jolantą Dudzik. . Spotkanie odbyło się w budynku […]

