Podium na Gwiazdkę
Posted onSzermierze Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół 1893” z powodzeniem startowali w międzynarodowych turniejach dla dzieci i młodzieży w Opolu i Gliwicach. I Turniej Piastów Opolskich o puchar Prezydenta Miasta Opole w obsadzie międzynarodowej odbywał się jako turniej dwudniowy, indywidualny i drużynowy. Ograniczone środki zmusiły klub do oszczędzania i mieleccy szermierze wystąpili tylko w turnieju indywidualnym odnosząc […]

