15-lecie „Sokolików”
Posted onW piątek 23.05.2025 r. w restauracji Frezja odbyło się uroczyste jubileuszowe spotkanie, na którym świętowaliśmy jubileusz 15. lecia istnienia grupy wokalno-instrumentalnej „Sokoliki”. W wydarzeniu uczestniczyli byli i obecni członkowie zespołu, ich rodziny, delegacja seniorów Sokoła, a także goście honorowi: Wiceprezydent Miasta Mielca Tomasz Leyko, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Agata Ćwięka, jej zastępca Aneta Durda, […]




