Witek obronił trofeum
Posted onNa krakowskich planszach odbyła się już dwudziesta edycja międzynarodowego turnieju szermierczego ” O Miecz Zerwikaptur Longina Podbipięty”. Wystartowała w nim liczna reprezentacja mieleckich szermierzy z Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół 1893” i MKS Gryf Mielec. O ile dla młodzików i juniorów młodszych był to turniej oceniających ich przygotowanie do rywalizacji o najwyższe cele to dla dzieci […]



