Aktualności

Sesja fotograficzna sekcji szermierczej

Posted on

Sezon szermierczy powoli zbliża się ku końcowi. Tradycyjnie kończymy go sesją zdjęciową.Dziękujemy trenerowi Zbigniewowi Żoli za jego ciężką pracę a także rodzicom zaangażowanym w działanie sekcji. Podziękowania za okazane wsprace składamy także miastu Mielec oraz sponsorowi sekcji firmie Eldan Poprzednie Następne