W uroczystym podsumowaniu zawodów obronnych wziął udział Burmistrz Gminy Rymanów Wojciech Farbaniec oraz Dyrektor ZSP w Rymanowie Beata Szczechowska. Zarówno pan Burmistrz, jak i pani Dyrektor, podkreślali ogromną rolę Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w wychowaniu młodzieży, kształtowaniu postaw patriotycznych i wyrabianiu sprawności fizycznej.
Gratulujemy naszym zawodnikom, szczególnie Julii, celnych strzałów.