II Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Nordic Walking
Posted onII Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Nordic Walking Jednym z ostatnim akcentów 2022 roku dla zawodników nornic walking spod znaku „Sokoła” był start w II Mistrzostwach Polski Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Nordic Walking, które zorganizowane zostały 19 listopada 2022 roku w lasach w okolicy mieleckiego osiedla Łuże i miejscowości Przyłęk pod Mielcem. Rywalizacja odbyła […]










