Aktualności

Dzieci dzieciom.

„Dzieci – dzieciom… czyli wiosenno-letnie spotkanie na powitanie lata” odbyło 13 czerwca w Filii nr 4 przy ul. Mickiewicza 2. Wszystkie dzieci bawiły się wspólnie występujący – uczniowie ze SP nr 1, grupa wokalno-instrumentalna PTG Sokół 1893 – oraz oglądający ich uczniowie ze SP nr 2. Ogromne podziękowania kierujemy do Pani Joli Dudzik i Emilii Żoli – za przygotowanie dzieci i młodzieży do tak pięknego występu – poezja i piosenka – będącego wulkanem radości i energii oraz balsamem dla duszy..