We wtorek 19 grudnia w Domu Kultury SCK odbył się samorządowy opłatek, w którym uczestniczyło blisko dwieście osób. Pełniący obowiązki prezydenta miasta Jan Myśliwiec dokonał krótkiego podsumowania działalności samorządu w 2017 roku oraz przekazał zebranym życzenia świątecznie i noworoczne. Następnie prezydent wyróżnił i wraz
z przewodniczącym Rady Miejskiej Marianem Kokoszką nagrodził cztery najbardziej aktywne osoby w mijającym roku.
Wśród nagrodzonych przez prezydenta znalazł się zawodnik PTG „Sokół 1893” nasz znakomity szpadzista Wojciech Lubieniecki. Cieszymy się, że osiągnięcia i doskonałe wyniki naszego szermierza zostały dostrzeżone. Wojtek odbierając wyróżnienie podziękował swojej mamie Elżbiecie i trenerowi, którzy są współtwórcami jego sukcesów. Gratulujemy !