Tradycją stała się już coroczna wizyta Św. Mikołaja w budynku Sokolni.
W tym roku Św. Mikołaj pojawił się 7 grudnia o godz. 18. W sali zgromadziły się dzieci i młodzież z grup działających
w naszym Towarzystwie- grupy wokalno-instrumentalnej i szermierczej wraz ze swymi opiekunami i rodzicami.
Po powitaniu Mikołaja wszyscy wysłuchali słów, które do nich skierował . Mikołaj nie przyjechał z pustymi rękami.
Oj nie. Każde dziecko otrzymało z Jego rąk mikołajkową reklamówkę pełną upominków. Upominki dostali też dorośli szczególnie trener szermierki oraz darczyńcy sekcji. Niektórym udało się usiąść na kolanie Mikołaja. Wszyscy uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni.. Spotkanie było też okazją do integracji wspólnych rozmów.
Mamy nadzieję że święty ponownie pojawi się w Sokolni za rok.