Rosną następcy Wojtka Lubienieckiego o czym świadczą doskonałe wyniki naszych szermierzy w kilku ostatnich turniejach szermierczych. Po trzech kolejnych Pucharach Żubrów do turnieju Masters w Niepołomicach awansowali:
w kategorii młodzicy:
z nr1 – Dawid Madura
z nr 2- Stanisław Dziura
w kategorii zuchy z nr2 – Hanna Łabuda, z nr 3 -Hanna Drozdowska, z nr5 Maria Ciszczoń,
w kategorii dzieci z nr 3- Stanisław Wiktor
W turnieju Memoriał Jerzego Janikowskiego 7-8.04.2018 w swoich kategoriach na podium stanęli :
Martyna Mróz – III miejsce, kat. Dzieci
Maciek Schab – III miejsce, kat. Zuchy
Marysia Ciszczoń- III miejsce, kat. Zuchy
Gratulacje dla zawodników i trenera. Wyniki napawają optymizmem.