Druhnę Elżbietę Solarską pożegnaliśmy 14 marca 2015 r. Msza św. żałobna odprawiona została o godz. 12 w Bazylice Mniejszej w Mielcu. W ostatniej drodze druhnie towarzyszyli przedstawiciele PTG Sokół 1893 w tym poczet sztandarowy, działacze z prezesem Tadeuszem Tomczykiem, oraz młodzież.
Zmarła druhna była członkinią przedwojennego Sokoła. Działała w Sokole od 1936, należała do grupy artystycznej. W reaktywowanym towarzystwie, należała do grupy, która swoim działaniem doprowadziła do odzyskania utraconego majątku. Była członkiem zarządu .
Cześć Jej pamięci.