Wojciech Lubieniecki drużynowym mistrzem Europy. Drużyna polskich szpadzistów z Wojtkiem Lubienieckim w składzie zdobyła złoty medal i tytuł mistrzów Europy. po zwycięstwie w finale
z Włochami 45:43. Wojtek do niedawna młodzik został w ten sposób najmłodszym mistrzem Europy w historii polskiej szermierki. Jest to największy dotychczas sukces mieleckiej szermierki.
