Aktualności

Nagrody Prezydenta

26 stycznia w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość nagrodzenia najlepszych mieleckich sportowców. Coroczne nagrody wręczał wiceprezydent Jan Myśliwiec. Nagrody Prezydenta Mielca otrzymali głównie sportowcy, którzy zdobywali medale na imprezach rangi mistrzostw Polski, Europy i świate trenerów, działaczy i nauczycieli wychowania fizycznego najbardziej zaangażowanych w rozwój sportu w naszym mieście. W gronie nagrodzonych za sportowe dokonania 2017 roku znalazło się troje szpadzistów sekcji szermierczej PTG „Sokół 1893”- Wojciech Lubieniecki,(srebrny medalista Mistrzost Świata i Mistrzost Polski), Maria Ciszczoń( brązowa medalistka Mistrzostw Polski) i Hanna Drozdowska9 brązowa medalistka Mistrzostw Polski). trener sekcji szermierczej Zbigniew Żola.

Zarząd PTG „Sokół 1893” jest dumny z osiągnięć naszych młodych szermierzy. Gratulujemy zawodnikom