Podczas walnego zebrania podsumowano 4-letnią kadencję ustępującego zarządu. W swoim sprawozdaniu prezes Tadeusz Tomczyk podkreślił olbrzymi wkład pracy w prowadzoną rozbudowę
i remont budynku Sokolni. Podziękował członkom zarządu i prowadzącym grupy instruktorom. Po przegłosowaniu absolutorium wybrano nowe władze Towarzystwa. Prezesem został wybrany ponownie Tadeusz Tomczyk. Wybrano również 14 osobowy zarząd, komisję rewizyjną i sąd honorowy. W przerwie zebrania wystąpiła młodzież z grupy wokalno-instrumentalnej.
