Aktualności

Zasłużeni dla szermierki

Spotkanie ze Świętym Mikołajem stało się także okazją do wręczenia okolicznościowych plakietek działaczom zasłużonym dla sekcji szermierki przy PTG „Sokół 1893” w Mielcu. Plakietki te zostały specjalnie zaprojektowane z okazji 125-tej rocznicy powstania Sokoła w Mielcu. Prezes Zbigniew Bochenek oraz wice prezes Jerzy Krakowski wręczyli odznaki członkom oraz działaczom niezrzeszonym przy mieleckim Sokole, a którzy swoją działalnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju i działania sekcji szermierki przy naszym stowarzyszeniu.  Wśród nagrodzonych znaleźli się także sportowcy PTG „Sokół 1893”, których szczególne osiągnięcia zostały zauważone i docenione. Do grona odznaczonych dołączyli:

  • Zbigniew Żola
  • Katarzyna Dziura
  • Joanna Madura
  • Ewa Łabuda
  • Paulina Ciszczoń
  • Robert Mróz
  • Tomasz Schab
  • Wojciech Drozdowski
  • Weronika Wiktor
  • Maria Ciszczoń
  • Stanisław Dziura
  • Dominik Kwaśnik
  • Dawid Madura
  • Michał Mróz

Wszystkim, którzy swoją pracą i staraniami przyczyniają się do realizacji statutowych zadań Sokoła,  serdecznie dziękujemy!