Spotkanie ze Świętym Mikołajem stało się także okazją do wręczenia okolicznościowych plakietek działaczom zasłużonym dla sekcji szermierki przy PTG „Sokół 1893” w Mielcu. Plakietki te zostały specjalnie zaprojektowane z okazji 125-tej rocznicy powstania Sokoła w Mielcu. Prezes Zbigniew Bochenek oraz wice prezes Jerzy Krakowski wręczyli odznaki członkom oraz działaczom niezrzeszonym przy mieleckim Sokole, a którzy swoją działalnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju i działania sekcji szermierki przy naszym stowarzyszeniu. Wśród nagrodzonych znaleźli się także sportowcy PTG „Sokół 1893”, których szczególne osiągnięcia zostały zauważone i docenione. Do grona odznaczonych dołączyli: