Tradycyjnie, jak co roku mieleckiego Sokoła odwiedził Święty Mikołaj. Spotkał się on z członkami wszystkich działających przy Sokole grup. Oczywiście nie mogło obejść się bez prezentów. Codzienna praca i zaangażowanie wszystkich grzecznych dzieci zostały przez Mikołaja docenione.