Aktualności

Wizyta Świętego Mikołaja w „Sokole”

Tradycyjnie, jak co roku mieleckiego Sokoła odwiedził Święty Mikołaj. Spotkał się on z członkami wszystkich działających przy Sokole grup. Oczywiście nie mogło obejść się bez prezentów. Codzienna praca i zaangażowanie wszystkich grzecznych dzieci zostały przez Mikołaja docenione.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to także okazja do wręczenia nowym członkom sekcji szermierczej naszywek z nazwiskiem. Mamy nadzieję, że już wkrótce będą godnie reprezentować Sokoła na planszach całej Polski

Mikołaj nie mógł pomiąć członków grupy seniora – Zwarta Brać Sokoła obdarowując ich podarkami w postaci zdrowej żywności.