Podczas XX OOM, która odbyła się 25.06. 2014 r. we Wrocławiu nasz Sokół Wojciech Lubieniecki wywalczył srebrny medal w turnieju indywidualnym. Jest to kolejny sukces wychowanka trenera Zbigniewa Żoli. Do złotego medalu Mistrzostw Europy Kadetów w drużynie Wojtek dołożył srebrny krążek w Polsce. O złoto został pokonany 15:13 przez dwa lata starszego kolegę ze “złotej drużyny”, utytułowanego zawodnika gospodarzy Macieja Bielca. Podczas tych samych zawodów nasza zawodniczka Wiktoria Krakowska sklasyfikowana została na 32 miejscu.
