Szóstego grudnia, późnym wieczorem, statuetka warszawskiej Syrenki po raz kolejny trafiła do Mielca. Tym razem stało się to za sprawą reprezentanta PTG „Sokół 1893” Mielec Stanisława Dziury, który w tym roku okazał najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii Junior Młodszy. Brawo!
Na pochwałę zasługuje również postawa, pozostałych naszych zawodników startujących w tej samej kategorii wiekowej. Szymon Drozdowski zajął miejsce 11, a Dominik Kwaśnik 16.