Aktualności

Sadzimy dęby

Sobotnie przedpołudnie szermierze wraz z grupą seniorów mieleckiego PTG „Sokół 1893” spędzili wspólnie sadząc nowy las. W wyniku ich pracy zostało posadzonych aż 750 (!!!) młodych dębów. Całość zwięczyło wspólne pieczenie kiełbasy na świeżym powietrzu.