Stało się już niemalże tradycją, iż wraz z rozpoczęciem nowego sezonu szermierze PTG „Sokół 1893” biorą udział sesji fotograficznej. Jak zwykle, jako miejsce sesji, staramy się wybierać miejsca charakterystyczne dla naszego miasta. Tym razem nasz wybór padł na Stadion Miejski, na którym na co dzień trenują zawodnicy PGE FKS Stali Mielec. Zdjęcia wykonane podczas takiej sesji to doskonała pamiątka zarówno dla klubu jak i dla zawodników.