AktualnościSzermierka

Ogólnopolska Olimipiada Młodzieży Lubilin 2020

Na turniejowe plansze po dłuższej przerwie powrócili wreszcie nasi młodzi szpadziści. W turnieju indywidualnym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, odbywającej się w tym roku w Lublinie, ogromny sukces odniósł nasz zawodnik Stanisław Dziura. Zajął on trzecie miejsce i zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski! Gratulacje!
Drugi ze startujących zawodników mieleckiego Sokoła Michał Mróz uplasował się na miejscu trzydziestym w tej doborowej stawce 42 najlepszych Kadetów Polski.
W drugim dniu zawodów w rywalizacji drużynowej nasza drużyna w składzie Stanisław Dziura, Michał Mróz, Dominik Kwaśnik zajęła bardzo dobre 8 miejsce.
Brawo!