Pogrzeb śp. druhny Władysławy Snopkowskiej
W sobotę 7 października 2017 r. pożegnaliśmy druhnę Władysławę Snopkowską. Msza św. żałobna odprawiona została o godz. 12 w Kościele MBNP w Mielcu. W ostatniej drodze druhnie towarzyszyli przedstawiciele PTG „Sokół 1893”, w tym poczet sztandarowy w składzie druh Kazimierz Mrozik oraz młodzież z grupy strzeleckiej klasy wojskowej ZS im. Groszkowskiego, ponadto prezes Zbigniew Bochenek i członkowie zarządu Emilia Żola, Krzysztof Kralisz oraz Jerzy Krakowski.
Zmarła druhna była członkinią przedwojennego Sokoła. Działała w Sokole w latach 30-tych zajmując się grupą dziewcząt. W reaktywowanym towarzystwie, należała do grupy, która swoim działaniem doprowadziła do odzyskania utraconego majątku. Była członkiem honorowym zarządu .
Cześć Jej pamięci.