Uroczyste obchody święta Konstytucji 3 Maja już za nami. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach delegacja naszego towarzystwa uczestniczyła zarówno w uroczystej mszy św. w Bazylice jak i w przemarszu pod Pomnik Wolności, gdzie odbyła się oficjalna część uroczystości. Poczet sztandarowy wystąpił w składzie druhowie Kazimierz Mrozik, Waldemar Rokosz oraz członek sekcji strzeleckiej uczeń klasy wojskowej Zespołu Szkół im. Groszkowskiego.
Wiązankę kwiatów pod pomnikiem składała w imieniu zarządu druhna Izabela Paluch w asyście zawodniczek sekcji szermierczej Martyny Mróz, Marii Ciszczoń i Hanny Łabuda. Zarząd złozył również wiązankę pod pomnikiem w Ogródku Jordanowskim obok Sokolni.