Aktualności

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w szpadzie dziewczat i chłopców

To pierwsze zawody w odrestaurowanej sali gimnastycznej PTG Sokół 1893 w Mielcu . Zakończyły się dużym sukcesem organizacyjnym i sportowym. Wojciech Lubieniecki zdobył złoty medal indywidualnie a w drużynie wraz z Konradem Kuskiem i Mariuszem Ździebło srebrny medal. Wśród dziewcząt Klaudia Forczek zdobyła srebrny medal a Barbara Rożniecka brązowy. Sukcesem zakończył się turniej drużynowy gdzie Klaudia , Barbara oraz Diana Zużel i Karolina Chrabąszcz zdobyły złoty medal.