Aktualności

Medale najmłodszych szermierzy

XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

15 maja w Krakowie odbył się XV Międzynarodowy turniej szermierczy o „Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty”. Młodzi szermierze rywalizowali w turnieju indywidualnym i drużynowym. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, dzieci i zuchy. Znakomicie spisały się nasze zawodniczki zdobywając I miejsce w kategorii zuchy. Na najwyższym stopniu podium stanęły :Hanna Drozdowska, Maria Ciszczoń i Joanna Ertanowska.

Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski w kategorii Skrzaty, Zuchy i Dzieci Piekary Śląskie- 4 czerwiec 2017 r.

Kolejny sukces nasze najmłodsze szpadzistki odnotowały na Mistrzostwach Polski zdobywając dwa brązowe medale. Tym razem na podium stanęły dwie podopieczne Zbigniewa Żoli: Maria Ciszczoń i Hanna Drozdowska.