Hat-trick Wojciecha Lubienieckiego!
Trzeci Puchar Polski juniorów w szpadzie mężczyzn – Rybnik, 04/11/2017r
Wojciech Lubieniecki zawodnik z PTG „Sokół 1893” Mielec, wychowanek trenera Zbigniewa Żoli postarał się o komplet wygranych w tegorocznych Pucharach Polski Juniorów w szpadzie. Swoje trzecie z kolei zwycięstwo odniósł w sobotę w Rybniku.
Mielczanin wygrał wszystkie walki, a w decydujących o podium pojedynkach okazał się lepszy od swoich kolegów ze srebrnej drużyny MŚJ Damiana Michalaka (Piast Gliwice) i Wojciecha Kolańczyka (UKS PK Śrem Mróz Manieczki) pokonując obu 15:14. W obu pojedynkach decydujących o tym kto stanie na najwyższym stopniu podium Wojtek wykazał się niezwykłą odpornością psychiczną, bowiem przegrywając 5 trafieniami doprowadził do stanu 14:14 i ostatnie słowo należało do niego, wygrał . Brawa dla Wojtka i jego trenera.