Nowy rok rozpoczęliśmy sukcesem szpadzistów. 17 stycznia z Radlinie zostały rozegrane tegoroczne Mistrzostwa Polski juniorów. W czwórce najlepszych znalazł się nasz szpadzista Wojciech Lubieniecki, który potwierdził swoją klasę i wywalczył brązowy medal, stając na trzecim stopniu podium. Oprócz Wojtka w zawodach startowali zawodnicy będący jeszcze młodzikami. Najlepiej spisał się Stanisław Dziura zajmując 37 miejsce, a Konrad Kusek 47.