AktualnościRekreacyjna Sekcja Narciarska

Rekreacyjna Sekcja Narciarska.

Jeszcze w grudniu na jednym z ostatnich spotkań zarząd podjął uchwałę o powołaniu przy PTG „Sokół 1893” Mielec „Rekreacyjnej Sekcji Narciarskiej”. Jednodniowy wyjazd inaugurujący działalność nowo powołanej Sekcji zaplanowano na 5 stycznia 2019. Koszty przejazdu oraz wyżywienia pokrywali uczestnicy. Sprzęt narciarski uczestnicy zapewniali sobie we własnym zakresie. Bardzo liczna grupa, bo aż pięćdziesiąt dwie osoby, świetnie bawiła się w Tyliczu. Warunki narciarskie oraz humory dopisywały podczas całego pobytu. Zaczęto więc planować kolejny wyjazd.

Kolejny wyjazd miał miejsce 27 stycznia 2019 r. Tym razem nasi narciarze wyruszyli do Krynicy-zimowej stolicy Polski na stok i trasy narciarskie Słotwiny Arena. Wycieczki na narty są doskonałą formą aktywnego wypoczynku, dobrej zabawy, ale też integracji, szczególnie że są to w dużej mierze wyjazdy rodzinne.