Podczas wspólnego powiatowo-miejskiego spotkania świątecznego w dniu 18.12.2019r. w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, władze samorządowe powiatu i miasta wręczyły wyróżnienia dla osób zaangażowanych w lokalne życie mieszkańców.
Jest nam niezmiernie miło, iż w gronie osób wyróżnionych znalazła się nasza druhna, wiceprezes PTG „Sokół 1893” Emilia Żola. Pani Emilia została doceniona za całokształt działań społecznych. Serdecznie gratulujemy Pani Emilii i cieszymy się, iż ogrom pracy społecznej, którą wykonuje od lat została doceniona przez lokalne władze.
Oprócz druhny Emilii wyróżniona została również pani Jolanta Dudzik, która na co dzień prężnie prowadzi grupę wokalno-instrumentalną przy PTG „Sokół 1893”.
Dziękujemy za zaangażowanie i społeczną aktywność, życzymy satysfakcji płynącej z bezinteresownej działalności na rzecz lokalnej społeczności.