W dniu 6 lutego 2020r w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu Prezydent Miasta Mielca, Jacek Wiśniewski, uroczyście wręczył nagrody sportowcom za ich ubiegłoroczne osiągnięcia. Wyróżnienia otrzymali także trenerzy oraz działacze, bez których sukcesy mieleckich sportowców by nie było. Na uroczystej gali nie zabrakło oczywiście przedstawicieli PTG „Sokół 1893”. Nagrodzeni zostali:
- Wojciech Lubieniecki za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorów rozgrywanych w włoskiej Foggi
- Hanna Drozdowska – za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polski w szpadzie w kategorii Dzieci.
- Hanna Łabuda – za zodbycie III miejsca w Mistrzostwach Polski w szpadzie w kategorii Dzieci.
Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć trenera Zbigniewa Żoli, którego wkład pracy szkoleniowej także został zauważony i doceniony przez Prezydenta Miasta Mielca.