Aktualności

Żegnamy prezydenta

Zarząd i członkowie naszego Towarzystwa z wielkim smutkiem żegnają zmarłego prezydenta Daniela Kozdębę, który zmarł 23 lutego 2018 r, a jego pogrzeb odbędzie się 03.03.2018r.

Tracimy prezydenta, który zawsze był blisko mieszkańców i podejmował działania na rzecz rozwoju naszego miasta,
a pełnienie funkcji prezydenta traktował jak służbę mieszkańcom . Miał tak wiele planów i zamierzeń, niestety ich realizację przerwała ciężka choroba. Do końca swoich dni walczył z nadzieją na pokonanie nowotworu, niestety to choroba pokonała Jego. Z konsekwencją realizował swoje deklaracje wsparcia dla mieleckich sportowców, w tym naszej sekcji szermierczej. W zmarłym tracimy człowieka, który z życzliwością i zrozumieniem podchodził do działalności naszego Sokoła.

Małżonce, Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Żegnamy Pana Panie prezydencie, czołem!