AktualnościSzermierka

Gwiazdka ze szpadą po raz 27

W Gliwicach odbył się kolejny, tradycyjny turniej szermierczy mający przedświąteczny charakter. Tym razem w międzynarodowej rywalizacji wystartowali nieliczna reprezentacja mieleckich klubów (okres chorobowy zbiera żniwo). Najlepiej spisał się Witold Kapinos który stanął na trzecim stopniu podium prezentując w walkach coraz lepsze przygotowanie techniczne, taktyczne oraz determinację w konfrontacji z najlepszymi kadetami w kraju. Pozostałe wyniki: Młodzicy 14. miejsce Paulina Misiak, oraz 5. miejsce Stanisław Wesołowski i 33. Gabriel Bajor – wszyscy z Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół 1893”.