W sobotę, 18.05.2019 r. na Stadionie „Wierchy” w Sanoku, odbyły się „Sokole Zawody w Trójboju Obronnym” zorganizowane ku pamięci pobytu kpt. Józefa Hallera w Sanoku we wrześniu 1914 r.
Organizatorem zawodów był TG „Sokół” w Sanoku, a patronatem objął Burmistrz Miasta Sanoka, Tomasz Matuszewski.
Nasze stowarzyszenie reprezentował prezes Zbigniew Bochenek z czteroosobową grupą zawodników, którzy zajęli następujące miejsca w kategoriach :
Trójbój bojowy indywidualnie kobiet: Wiktoria Bartkowicz- miejsce 14, Joanna Adamczyk miejsce 19
Trójbój bojowy indywidualnie mężczyzn: Maksymilian Mamcarz – miejsce 18, Kamil Magda –miejsce 19