Jak co roku tym razem w maju odbyliśmy zebranie sprawozdawcze. Uczestniczyli w nim członkowie naszego Sokoła
z prezesem na czele. Przewodniczącym zebrania wybrano Przemysława Wiktora i to on sprawnie poprowadził spotkanie. Prezes Zbigniew Bochenek złożył szczegółowe sprawozdanie z działalności zarządu za rok 2018, podkreślając szczególnie kolejne wykonane duże inwestycje poprawiające stan budynku Sokolni.
Zaprezentowane zostały również sprawozdania z działalności i osiągnięć poszczególnych sekcji i grup zainteresowań. Prezes złożył podziękowania instruktorom prowadzącym zajęcia , pogratulował sukcesów szczególnie zawodnikom sekcji szermierczej. W trakcie dyskusji poruszano najważniejsze kwestie, problemy i zadania na nadchodzący czas. Przyjęto uchwały i wnioski, oczywiście przegłosowano absolutorium dla zarządu. Nie zabrakło nowych pomysłów i jak zawsze chęci do działania i pracy społecznej.