W dniach 9 – 10 czerwca 2012r. rozegrano we Wrocławiu indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie, w których udział wzięli szermierze Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „SOKÓŁ 1893” w Mielcu. Mistrzostwa zakończyły się wielkim sukcesem naszego szpadzisty Wojtka Lubienieckiego, który zdobył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski. Wojtek jest wychowankiem trenera Zbigniewa Żoli. Obu panom serdecznie gratulujemy.
