Delegacja naszego towarzystwa wzięłą udział w obchodach 96-tej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po uroczystej mszy świetej , która odbyła się w Bazylice Mniejszej ruszył orszak ul. Mickiewicza. Wsród blisko 20 pocztów sztandarowych był również poczet sztandarowy PTG Sokół 1893. Poczet sztandarowy reprezentowali druh Waldemar Rokosz i po raz pierwszy uczniowie klasy wojskowej Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego.
Kwiaty pod Pomnikiem Wolności złożyła grupa młodzieży sokolej na czele z Wojtkiem Lubienieckim mistrzem Europy w szpadzie.