Aktualności

Wojciech Lubieniecki złotym medalistą OOM

Wychowanek trenera Zbigniewa Żoli w walkach grupowych pokonał Konrada Mikluszewskiego (AZS AWF Kraków) 5:4, Ryszarda Kałuzińskiego (MRKS Rybnik) 5:2, Sebastiana Śmieję (Górnik Radlin) 5:2, Michała Rachwalika (Start Opole) 5:4 i Mateusza Piłata (Gryf Mielec) 5:4 oraz przegrał z Janem Turkiem 3:5, co dało mu pierwsze miejsce w grupie i rozstawiło w rankingu po walkach grupowych na bardzo dobrym trzecim miejscu. W walkach pucharowych Wojtek zwyciężył kolejno z Franciszkiem Koc (Grass-Hopper Kalwaria) 15:11, Aleksandrem Siudakiem (KKS Kraków) 15:11, Damianem Michalakiem (Piast Gliwice) 15:7 i Jakubem Wodniakiem 15:5 (Grass-Hopper Kalwaria)

W finale był lepszy od Wojciecha Kolańczyka (Irwin Manieczki) z którym wygrał 15:12. Nasz szpadzista zdobył kolejny medal Olimpiady Młodzieży, bo w roku 2014 cieszył się ze srebrnego medalu.

W kategorii dziewcząt boje toczyły dwie podopieczne trenera Żoli. Wiki Krakowska (wypożyczona do Sokolika Krosno) zdobyła 7 miejsce, a Basia Rożniecka zawody ukończyła na 21 miejscu.
Naszym zawodnikom i trenerowi gratulujemy sukcesu.