24 czerwca rodzice wraz z członkami zarządu zorganizowali spotkanie dla młodzieży przy ognisku na zakończenie roku szkolnego. W ośrodku „ Ranczo” zebrała się licznie młodzież z grupy szermierczej i wokalno-instrumentalnej. Rodzice przygotowali wiele smakołyków, napojów, ale najważniejszym punktem było wspólne pieczenie kiełbasek.
Krótkiego podsumowania wyników i sukcesów w mijajacym roku szkolnym dokonali Wiceprezes ds. Kultury PTG „Sokół 1893” Emilia Żola i Wiceprezes ds. Sportu Jerzy Krakowski. Przekazali wyróżnajacym się zawodnikom i członkom grupy wokalnej podziękowania w imieniu Prezesa i całego Zarządu wręczając dyplomy i upominki. Podziękowanie otrzymała również prowadząca grupę wokalną Jolanta Dudzik. Szczególne wyróżnienie i list gratulacyjny otrzymał trener Zbigniew Żola i jego zawodnik Wojciech Lubieniecki za zdobycie złotego medalu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Przedstawiciele zarządu podziękowali również rodzicom za zaangażowanie i pomoc okazywaną szczególnie przy organizacji imprez i wyjazdach na zawody szermiercze.
Spotkanie okazało się świetną zabawą zarówno dla młodzieży jak i dla rodziców. Nie zabrakło konkursów w tym na umiejętność wbijania gwoździ czy przeciągania liny, gry w siatkówkę i innych zabaw. Przy akompaniamencie na gitarach i śpiewie wspólna zabawa trwała do wieczora.








