Dobiegły końca kolejne prace remontowe w budynku Sokolni. Zakup nowych pieców i odpowiednia adaptacja kotłowni pozwoliły zmienić ogrzewanie budynku na gazowe. Już wcześniej zarząd podjął decyzję o zrezygnowaniu z ogrzewania przez MPEC, bowiem przeprowadzona kalkulacja wykazała możliwość zmniejszenia w ten sposób kosztów ogrzewania. W miesiącu marcu rozpoczęto ogrzewanie budynku gazem. Przy prowadzonych pracach w kotłowni dokonano również wymiany drzwi ewakuacyjnych oraz prace wykończeniowe w pomieszczeniu przeznaczonym na zajęcia dla młodzieży- między innymi położone zostały płytki.