W drugiej połowie sierpnia 26 zawodników i zawodniczek naszej sekcji szermierczej uczestniczyło w obozie szkoleniowym w Rzepedzi. Wraz z nimi formę do nowego sezonu przygotowywali szermierze z Gryfa Mielec, Sokolika Krosno i klubu Śrem ze Sniny. Oprócz treningów, walk, zawodnicy mogli podziwiać uroki Bieszczad uczestnicząc w wycieczkach.
Nie zabrakło również zabawy. Wszyscy wrócili zadowoleni uznając że był to jeden z najlepszych obozów.