AktualnościSzermierka

Rzepedź- obóz szkoleniowy.

W drugiej połowie sierpnia 26 zawodników i zawodniczek naszej sekcji szermierczej uczestniczyło w obozie szkoleniowym w Rzepedzi. Wraz z nimi formę do nowego sezonu przygotowywali szermierze z Gryfa Mielec, Sokolika Krosno i klubu  Śrem ze Sniny. Oprócz treningów, walk, zawodnicy mogli podziwiać uroki Bieszczad uczestnicząc w wycieczkach. Nie zabrakło również zabawy. Wszyscy wrócili zadowoleni  uznając że był to jeden z najlepszych obozów.