Zakończył się trwający od 15-25 sierpnia obóz szkoleniowy kadry wojewódzkiej młodzików i juniorów młodszych w miejscowości Bystre koło Baligrodu.W zgrupowaniu wzięła udział kilkunastoosobowa grupa naszych szermierzy z trenerem Zbigniewem Żola. Udział wzięli w nim również zawodnicy „Gryfa” Mielec i „Sokolika Krosno wraz ze swymi szkoleniowcami.