W IV Międzynarodowym Turnieju o Puchar Lajkonika w Krakowie w sobotę 9 września startowali szpadziści PTG „Sokół 1893” w Mielcu. W kategorii dzieci Staś Wiktor zajął wysokie III miejsce,
w kategorii młodzików na miejscu V uplasował się Staś Dziura, VI Michał Mróz a VIII był Dawid Madura.
O Puchar Lajkonika walczyli również amatorzy. PTG „Sokół 1893” reprezentowali: Katarzyna Dziura, Michał Mróz i Paweł Gwiazda. W kategorii kobiet Katarzyna Dziura wywalczyła III miejsce, natomiast
Paweł Gwiazda zdobył II miejsce po bardzo zaciętej walce z reprezentantem KKS Kraków.
Zarówno młodym zawodnikom jak i amatorom gratulujemy.