Aktualności

Nagroda tygodnika Korso dla trenera Zbigniewa Żoli

W Plebiscycie „Sportowiec Roku 2022” Tygodnika Regionalnego Korso trener szermierki PTG „Sokół 1893” Zbigniew Żola otrzymał główną nagrodę w kategorii „Trener wychowawca młodzieży”. Statuetkę odebrał z rąk Posła na Sejm RP pana Fryderyka Kapinosa. Nagroda ta jest wyrazem docenienia wieloletniej pracy w roli trenera z młodzieżą naszego regionu. Zaangażowanie, poświęcenie oraz przede wszystkim serce i pasja włożone w tę pracę zaowocowały kilkoma pokoleniami szermierzy, którzy niejednokrotnie osiągali znaczące sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

FB_IMG_1673205651630

Za tą ciężką pracę gorąco dziękujemy i serdecznie gratulujemy zdobytego wyróżnienia. Jednocześnie życzymy dużo zdrowia i cierpliwości w dalszej pracy z młodzieżą.