Aktualności

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy – Rzepedź 2022

W sierpniu 27 osobowa grupa naszych młodych szermierzy przebywała na obozie w
bieszczadzkiej Rzepedzi wspólnie z zawodnikami Szermierka Sokolik Krosno, Szermierka
GRYF Mielec, Klub šermu Snina.
Zawodnicy przygotowywali się do rozpoczęcia nowego sezonu szermierczego szlifując formę
pod okiem 4 trenerów w tym Zbigniewa Żoli na treningach i w czasie wspólnych walk. Nie
zabrakło też wypoczynku, dobrej zabawy i zwiedzania ciekawej okolicy.